Loading...

Wasze opinie

Najważniejsze w mojej pracy to profesjonalizm i życzliwość. Partnerska relacja z Pacjentem  jest dla mnie równie ważna jak precyzyjnie dobrane zabiegi. Dlatego bardzo cenię sobie Wasze opinie, które odbieram jako nagrodę za wspólny wysiłek. 

Zadowolony i szczęśliwy Pacjent, to dla mnie za każdym razem olbrzymia satysfakcja!

Pani Elżbieta, lat 61 – psycholog:

Pan Filip od początku ujął mnie swoim spokojem, niezwykłą troską i bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Terapię poprzedził szczegółowy wywiad i zapoznanie się z całą dokumentacją, obszerną, uzbieraną w ciągu kilkunastu lat. Do mgr Filipa Windaka trafiłam po raz pierwszy w ubiegłym roku. Problemy z kręgosłupem i napięciem mięśniowym zaczęły się po urodzeniu drugiego dziecka i co kilka miesięcy trafiałam na rehabilitację. Kłopoty z utrzymaniem równowagi i zawroty głowy stanowiły prawdziwe utrapienie- i w funkcjonowaniu w domu i w pracy ( jestem nauczycielem). To, co najistotniejsze podczas terapii – to wsłuchiwanie się w potrzeby pacjenta, reagowanie na ból, tłumaczenie pojawiających się reakcji. Poczucie ogromnego zaufania towarzyszył mi od początku terapii, przyczyniło się do bardzo dobrych efektów, ustąpienia bólu i dyskomfortu życia. W sytuacji nawrotu problemów- wiem że mogę liczyć na pomoc i bardzo życzliwe podejście p. Filipa. Ponadto staram się codziennie wykonywać ćwiczenia które p. Filip mi zalecił!” / 02.12.2020


Pani Roxana, mama młodego Sportowca

„Zgłosiłam się do gabinetu fizjoterapii p. Filipa Windak z moim nastoletnim synem, u którego zaobserwowałam delikatne skrzywienie kręgosłupa, obniżenie jednego ramienia oraz nierówne napięcie mięśniowe po obu stronach ciała. Fizjoterapeuta zebrał dokładny wywiad, przeprowadził stosowne testy, a wszystko to odbyło się w miłej atmosferze. Po wyczerpującej rozmowie z synem wykonał masaż, przygotował zestaw ćwiczeń i dokładnie objaśnił jak należy je wykonywać. Otrzymaliśmy także praktyczne wskazówki, dotyczącego dalszego postępowania w domu.
Była to profesjonalna pomoc, taka jakiej oczekiwałam” / 20.09.2020


Pan Jakub, lat 36 – pracownik Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego:

„Serdecznie polecam, pełna profeska, Pan Filip postawił mnie na nogi, fachowa diagnoza, pomoc w szybkim powrocie do pełni sprawności. Szczerze polecam!” / 20.07.2020 / htpps://www.facebook.com/101922278254488/posts/120878353025547/)


Pani Edyta – mama dwóch wspaniałych Chłopaków:

„Pan Filip od ponad dwóch lat rehabilituje mojego 13 syna (dziecięce porażenie mózgowe), a od kilku miesięcy wspomaga również rehabilitację mojego drugiego syna (dziecięce porażenie mózgowe, stan po operacji stóp). Obaj chłopcy uwielbiają z nim ćwiczyć. Choć są różni, do obu potrafi dotrzeć, co ułatwia współpracę z nimi podczas ich rehabilitacji. Pan Filip jest bardzo solidnym i wymagającym fizjoterapeutą.Wie ile może wymagać od dziecka w danym momencie. Efekty rehabilitacji chłopców są widoczne po dużych postępach jakie czynią. Bardzo polecam!”
/ 15.02.2018 / https://www.znanylekarz.pl/filip-windak/fizjoterapeuta/wieliczka#tab=profile-reviews


Pani Joanna, lat 37 – logopeda:

„Do Pana Filipa trafiłam ponad rok temu. Zawsze mnie ratował z różnych dolegliwości (bóle barków, łokci, pleców). Za każdym razem Pan Filip bardzo skutecznie trafiał w „co boli i dlaczego”. Tłumaczył przyczynę bólu i zalecał ćwiczenia. Od niedawna zaczęłam chodzić regularnie i już czuję dużą poprawę zwłaszcza w ” braku bólu głowy”. Serdecznie polecam to nie tylko świetny terapeuta, ale także bardzo życzliwy człowiek” / 07.11.2017 / https://www.znanylekarz.pl/filip-windak/fizjoterapeuta/wieliczka#tab=profile-reviews

.